Lijst van Amerikaanse ministers van Binnenlandse Zaken

De minister van Binnenlandse Zaken van de Verenigde Staten staat aan het hoofd van het ministerie van Binnenlandse Zaken van de Verenigde Staten. Het ministerie van Binnenlandse Zaken houdt toezicht op agentschappen als het Bureau of Land Management, de United States Geological Survey en de National Park Service. De secretaris heeft ook zitting in het bestuur van de National Park Foundation en benoemt de privépersonen die daarin zitting hebben. De secretaris is lid van het kabinet van de president. De secretaris komt meestal uit een westelijke staat; slechts één van de laatste 16 secretarissen is niet geïdentificeerd met een staat die ten westen van de Mississippi ligt. De minister van Binnenlandse Zaken is de achtste in de rij van presidentiële opvolgers in de Verenigde Staten.

Secretarissen van Binnenlandse Zaken

Partijen

  Whig (3) Democratisch (16) Republikeins (33)

Status

     Geeft aan waarnemend minister van Binnenlandse Zaken

Nee.

Portret

Naam

Staat van verblijf

Nam Kantoor

Linkerkantoor

Voorzitter(s)

 

1

Thomas Ewing

Ohio

8 maart 1849

22 juli 1850.

Zachary Taylor

 

Millard Fillmore

2

Thomas M. T. McKennan

Pennsylvania

15 augustus 1850.

26 augustus 1850.

 

3

Alexander H. H. Stuart

Virginia

14 september 1850.

7 maart 1853

 

4

Robert McClelland

Michigan

8 maart 1853

9 maart 1857

Franklin Pierce

 

5

Jacob Thompson

Mississippi

10 maart 1857.

8 januari 1861.

James Buchanan.

 

6

Caleb B. Smith

Indiana

5 maart 1861.

31 december 1862

Abraham Lincoln

 

7

John P. Usher

Indiana

1 januari 1863

15 mei 1865.

Abraham Lincoln
Andrew Johnson

 

8

James Harlan

Iowa

16 mei 1865.

31 augustus 1866.

Andrew Johnson

 

9

Orville H. Browning

Illinois

1 september 1866

4 maart 1869

Andrew Johnson

 

10

Jacob D. Cox

Ohio

5 maart 1869.

31 oktober 1870

Ulysses S. Grant

 

11

Columbus Delano

Ohio

1 november 1870

30 september 1875.

 

12

Zachariah Chandler

Michigan

19 oktober 1875.

11 maart 1877.

 

13

Carl Schurz

Missouri

12 maart 1877.

7 maart 1881.

Rutherford B. Hayes

 

14

Samuel J. Kirkwood

Iowa

8 maart 1881.

17 april 1882.

James A. Garfield

 

Chester A. Arthur

15

Henry M. Teller

Colorado

18 april 1882.

3 maart 1885

 

16

Lucius Q. C. Lamar II

Mississippi

6 maart 1885

10 januari 1888.

Grover Cleveland

 

17

William F. Vilas

Wisconsin

16 januari 1888.

6 maart 1889.

 

18

John W. Noble

Missouri

7 maart 1889.

6 maart 1893

Benjamin Harrison

 

19

Hoke Smith

Georgia

6 maart 1893

1 september 1896

Grover Cleveland

 

20

David R. Francis

Missouri

3 september 1896

5 maart 1897.

 

21

Cornelius N. Bliss

New York

6 maart 1897.

19 februari 1899.

William McKinley

 

22

Ethan A. Hitchcock

Missouri

20 februari 1899.

4 maart 1907

Theodore Roosevelt

23

James R. Garfield

Ohio

5 maart 1907

5 maart 1909

 

24

Richard A. Ballinger

Washington

6 maart 1909

12 maart 1911.

William Howard Taft

 

25

Walter L. Fisher

Illinois

13 maart 1911.

5 maart 1913.

 

26

Franklin K. Lane

Californië

6 maart 1913.

29 februari 1920

Woodrow Wilson.

 

- –

Alexander T. Vogelsang
Waarnemend

Californië

29 februari 1920

13 maart 1920

 

27

John B. Payne

Illinois

15 maart 1920

4 maart 1921

 

28

Albert B. Fall

New Mexico

5 maart 1921

4 maart 1923

Warren G. Harding

 

29

Hubert Work

Colorado

5 maart 1923

24 juli 1928.

Calvin Coolidge

30

Roy O. West

Illinois

25 juli 1928.

4 maart 1929

 

31

Ray Lyman Wilbur

Californië

5 maart 1929

4 maart 1933

Herbert Hoover

 

32

Harold L. Ickes

Illinois

4 maart 1933

15 februari 1946

Franklin D. Roosevelt

 

Harry S. Truman

- –

Oscar L. Chapman
Waarnemend

Colorado

15 februari 1946

18 maart 1946

 

33

Julius A. Krug

Wisconsin

18 maart 1946

1 december 1949

 

34

Oscar L. Chapman

Colorado

1 december 1949

20 januari 1953

 

35

Douglas McKay

Oregon

21 januari 1953

15 april 1956

Dwight D. Eisenhower

 

- –

Clarence A. Davis
Waarnemend

Nebraska

15 april 1956

8 juni 1956.

 

36

Fred A. Seaton

Nebraska

8 juni 1956.

20 januari 1961

 

37

Stewart L. Udall

Arizona

21 januari 1961

20 januari 1969

John F. Kennedy

 

Lyndon B. Johnson

 

38

Walter J. Hickel

Alaska

24 januari 1969

25 november 1970

Richard Nixon

 

- –

Fred J. Russell
Waarnemend

Californië

25 november 1970

29 januari 1971

 

39

Rogers C. B. Morton

Maryland

29 januari 1971

30 april 1975

Gerald Ford

- –

D. Kent Frizzell
Waarnemend

Kansas

30 april 1975

12 juni 1975

 

40

Stanley K. Hathaway

Wyoming

12 juni 1975

9 oktober 1975

 

- –

D. Kent Frizzell
Waarnemend

Kansas

9 oktober 1975

17 oktober 1975

 

41

Thomas S. Kleppe

North Dakota

17 oktober 1975

20 januari 1977

 

- –

Alfred G. Albert
Waarnemend

20 januari 1977

23 januari 1977

Jimmy Carter

 

42

Cecil D. Andrus

Idaho

23 januari 1977

20 januari 1981

 

43

James G. Watt

Colorado

23 januari 1981

8 november 1983

Ronald Reagan

 

- –

J. J. Simonds III
Waarnemend

New Jersey

8 november 1983

18 november 1983

 

44

William P. Clark

Californië

18 november 1983

7 februari 1985

 

45

Donald P. Hodel

Virginia

8 februari 1985

20 januari 1989

 

- –

Earl E. Gjelde
Waarnemend

Virginia

20 januari 1989

3 februari 1989

George H. W. Bush

 

46

Manuel Lujan, Jr.

New Mexico

3 februari 1989

20 januari 1993

 

47

Bruce E. Babbitt

Arizona

22 januari 1993

2 januari 2001

Bill Clinton.

 

- –

Thomas N. Slonaker
Waarnemend

Arizona

2 januari 2001

31 januari 2001

George W. Bush

48

Gale A. Norton

Colorado

31 januari 2001

31 maart 2006

 

- –

Lynn Scarlett
Waarnemend

Californië

1 april 2006

26 mei 2006

 

49

Dirk Kempthorne

Idaho

29 mei 2006

19 januari 2009

 

-

Lynn Scarlett
Waarnemend

Californië

19 januari 2009

20 januari 2009

Barack Obama

50

Ken Salazar

Colorado

20 januari 2009

12 april 2013

 

51

Sally Jewell

Washington

12 april 2013

20 januari 2017

 

- –

Kevin Haugrud
Waarnemend

20 januari 2017

1 maart 2017

Donald Trump

 

52

Ryan Zinke

Montana

1 maart 2017

2 januari 2019

 

53

David Bernhardt

Virginia

2 januari 2019

11 april 2019

 

11 april 2019

Zittend

 




AlegsaOnline.com - 2020 / 2022 - License CC3